O mnie

Miło Cię widzieć!

Być może jesteś tutaj pierwszy raz albo znamy się już od jakiegoś czasu. Niezależnie od tego ile razy byłeś gościem na mojej stronie witam Cię bardzo serdecznie. Mam na imię Milena i od prawie 7 lat tworzę projekt Latamy z Warszawy. Do tej pory widywaliśmy się na latamyzwarszawy.blogspot.com. Przyszedł jednak czas na zrobienie kolejnego kroku i pisanie pod własnym adresem. Mam nadzieję, że nowy wygląd strony przypadnie Ci do gustu. Możesz liczyć na więcej promocji i aktualności z branży lotniczej. Nowy adres to gwarancja, że będziemy widywać się częściej.

7 lat temu po raz pierwszy wsiadłam na pokład samolotu. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że w ciągu kolejnych lat będę podpowiadać innym jak tanio podróżować. Podróż do Londynu pokazała mi, że nie trzeba mieć pełnego portfela aby ruszyć w świat. Moi znajomi nie wierzyli, że za kilkanaście złoty można kupić bilety lotnicze do innego kraju. Tak właśnie zrodził się pomysł stworzenia Latamy z Warszawy.

Moją misją jest pokazanie Ci, że świat stoi przed Tobą otworem i możesz zwiedzać go za niewielkie pieniądze. W ciągu 7 lat odwiedziłam 22 kraje. Dla jednych nie będzie to imponujący wynik, inni mogą złapać się za głowę.  Piszę o tym jednak nie po to aby się pochwalić. Chcę Ci pokazać, że niemożliwe nie istnieje. Co po tych prawie 7 latach cieszy mnie najbardziej? Wasze wiadomości, w których piszecie, że korzystacie z prezentowanych tu okazji i po prostu ruszacie w świat.

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej.

Pozdrawiam,

Milena