LOT potwierdza: Nowa trasa z Polski do USA!

Początek czerwca przyniesie nam uruchomienie nowego połączenie do Stanów Zjednoczonych. Dziś potwierdziły się plotki krążące w branży od tygodnia — Polskie Linie Lotnicze LOT od czerwca zaczną latać z Warszawy do Waszyngtonu.

Wszystko wskazuje na to, że inauguracyjny lot odbędzie się 02 czerwca 2020 roku. Z systemu rezerwacji przewoźnika można wywnioskować, że loty będą odbywały się 3 razy w tygodniu. Lot do Waszyngtonu potrwa planowo 9 godzin i 40 minut. Na tej trasie operować będą Boeingi 787-8 Dreamliner.

Siatka lotów do USA stale się rozrasta

Stosunkowo niedawno cieszyliśmy się z uruchomienia innej trasy do Stanów Zjednoczonych. Po tym jak poinformowano, że Polska dołącza do programu bezwizowego, PLL LOT ogłosił uruchomienie trasy do San Francisco.  Oprócz dwóch wymienionych wcześniej tras z Warszawy polecimy również do kilku innych miast w USA. Na liście znajdują się: Miami, Los Angeles, Nowy Jork (lotniska JFK i EWR) oraz Chicago.

Niewykluczone, że w przyszłości doczekamy się kolejnych tras do Ameryki Północnej. Pasażerowie PLL LOT korzystający z bezpośrednich połączeń z Polski do Stanów najchętniej kontynuują swoją podróż na takich kierunkach jak Las Vegas, Bostonu czy Dallas. Na tej liście znajdowały się również do tej pory San Francisco oraz Waszyngton. Od czerwca, ( a w przypadku trasy do San Francisco od 5 sierpnia) pasażerowie będą więc mogli korzystać z bardziej komfortowych lotów bezpośrednich.

Jak myślicie? Jaki kierunek będzie następny?

Post Author: Milena

Dodaj komentarz