Black Friday w Wizz Air: 30 procent zniżki na bilety i szansa na wygranie 1500 euro

Wizz Air pozytywnie zaskakuje swoich pasażerów nie tylko oferując zniżkę na bilety, ale również organizując loterię. Jeśli dziś kupicie bilety nie tylko skorzystacie z 30 % zniżki, ale również będzie mieli szansę na wygranie dodatkowej nagrody.

Zniżka na loty i 1500 euro na podróże

Zniżka -30% dotyczy wybranych tras z siatki przewoźnika. Taniej możecie polecieć m. in. do Gruzji, Wielkiej Brytanii, Norwegii czy na Cypr. 

Każdy kto kupi bilet lotniczy w Wizz Air w Czarny Piątek automatycznie weźmie udział w losowaniu nagrody dodatkowej, którą jest voucher w wysokości 1500 euro na podróże z Wizz Air. Kupon ten będzie można wykorzystać w ciągu roku czyli do 29.11.2020. To dodatkowa motywacja aby zrobić dziś zakupy u Węgierskiego przewoźnika.

Szczegóły i wyłączenia:

Zniżka w wysokości do 30% dotyczy ceny biletów, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Zniżka w wysokości do 30% obowiązuje na wybranych lotach. Promocja obowiązuje 29 listopada od godziny 00:00 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (Czarny Piątek). Okres podróży jest nieograniczony. Ta cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ. Promocja nie ma zastosowania do rezerwacji grupowych. Każda osoba powyżej 18 roku życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i dostęp do Internetu, która zakupiła bilet lotniczy WIZZ w Czarny Piątek (29 listopada), weźmie udział w loterii bez podejmowania żadnych dodatkowych działań, chyba że poinformujesz nas, że nie chcesz wziąć udziału w loterii.

Black Friday w Wizz Air

Fotografia okładkowa: Patryk Kosmider/Shutterstock.com

Post Author: Milena

Dodaj komentarz