Black friday w liniach lotniczych! Najlepsze okazje w jednym miejscu!

Po co przeszukiwać strony linii lotniczych jeśli ktoś może to zrobić za Was? 🙂 Tak się właśnie stało i wszystkie promocje na black friday zebrałam dla Was w jednym miejscu. Tak właśnie powstało gigantyczne zestawienie na Black friday w liniach lotniczych. Jeśli chcecie zobaczyć kto ma w tym roku najlepsze okazje to koniecznie przeczytajcie do końca. Artykuł będzie aktualizowany na bieżąco bo nowe promocje pojawiają się co chwilę.

Black Friday w Qatar Airways

Z okazji Black Friday Qatar Airways przygotował okazję, dzięki której możemy skorzystać z nawet 45 % zniżki na loty. To doskonała okazja do zaplanowania dalekich podróży. Czas na rezerwację biletów macie od dziś do 4 grudnia. W promocyjnej cenie kupicie m.in. loty do Singapuru, Bangkoku, Kuala Lumpur czy na Seszele. Liczba miejsc jest ograniczona.

Black Friday w PLL LOT

Black week w PLL LOT to okazja do zakupu tańszych biletów. Podczas tego tygodnia będzie można kupić bilety w obniżonych cenach pod warunkiem, że skorzystamy z dedykowanych kodów zniżkowych. W zależności od trasy otrzymamy 10 lub 15 % rabatu na bilety. Kody, które należy zastosować to:

Na loty po Europie, do Bejrutu, Erywania, Tbilisi i Nur-Sułtanuw terminie: 10.01.2020 – 31.03.2020 – kod: BLACKWEEK15

Loty do Ameryki Północnej, Pekinu i Tokio: w terminie 10.01.2020 – 31.03.2020 – kod: BLACKWEEK10

Kod dotyczący lotów do Seulu, Kolombo, Delhi i Singapuruw terminie: 01.02.2020 – 31.03.2020 – kod: BLACKWEEK10A

Dokładne informacje oraz zasady promocji znajdziecie w poście dotyczącym tej promocji. 

Ryanair i jego promocje na czarny piątek

Aktualizacja z dnia 29:11:

Na najważniejszy dzień z całego cybertygodnia Ryanair przygotował specjalną ofertę. Aż milion miejsc ze zniżką do 25% na podróże od stycznia do marca. Ta oferta jest ważna tylko dziś i do wyczerpania zapasów.

Jeśli jeden dzień promocji to dla Was za mało to warto śledzić gigantyczną odsłonę promocji w Ryanair. Ta linia lotnicza zdecydowała się codziennie przedstawiać unikatowe okazje. W 5 dniu cyber tygodnia możecie skorzystać ze zniżki na loty z i do Francji. Czeka na Was rabat w wysokości 20 procent. A jeśli ta okazja nie przypadła Wam do gustu to nic straconego! Nadal możecie polować na okazje od Ryanair w kolejnych dniach.

Ukraine International Airlines

Swoją odsłonę promocji przygotowała również UIA. Od 25 listopada do 3 grudnia możecie zarezerwować bilety ze zniżką nawet 50 procent. Możecie upolować bilety również na dalekie trasy np. z Warszawy do Toronto, Nowego Jorku czy Delhi (z przesiadką w Kijowie). Listę tras w promocji znajdziecie poniżej.

Black Friday w UIA

Aktualizacja z 29.10:

30 procent zniżki na bilety i szansa na wygranie 1500 euro

Zniżka w wysokości do 30% dotyczy ceny biletów, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Zniżka w wysokości do 30% obowiązuje na wybranych lotach. Promocja obowiązuje 29 listopada od godziny 00:00 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (Czarny Piątek). Okres podróży jest nieograniczony. Ta cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ. Promocja nie ma zastosowania do rezerwacji grupowych. Każda osoba powyżej 18 roku życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i dostęp do Internetu, która zakupiła bilet lotniczy WIZZ w Czarny Piątek (29 listopada), weźmie udział w loterii bez podejmowania żadnych dodatkowych działań, chyba że poinformujesz nas, że nie chcesz wziąć udziału w loterii.

Black friday w liniach lotniczych to idealna okazja na zaplanowanie kolejnej podróży. Artykuł będzie aktualizowany.

Post Author: Milena

Dodaj komentarz