Black Friday w Ryanair! Codziennie nowe okazje

W Ryanair czarny piątek trwa…cały tydzień! Każdy dzień przyniesie zupełnie nowe okazje. Codziennie będziemy informować jakie niespodzianki przygotował dla pasażerów irlandzki przewoźnik. Sprawdźcie co czeka na Was dziś!

Black Friday w Ryanair zaczyna się w… poniedziałek

Wszyscy łowcy przecen i okazji czekają na 23 listopada. To właśnie wtedy można upolować wiele produktów korzystając z dodatkowych zniżek. Linie lotnicze również chętnie przyłączają się do promocji, a Ryanair rozszerza ją nawet do całego Cyber Tygodnia. Dodatkowo podczas całego tygodnia możecie skorzystać z 10 proc. zniżki na przewóz bagażu rejestrowanego.

O kolejnych odsłonach promocji będziemy informować na bieżąco w aktualizacjach do tego wpisu.

To już piąty dzień promocji. W piątek (23.11) możemy skorzystać ze zniżki nawet 25%. Promocja obejmuje aż milion miejsc. Podróże muszą się odbyć od stycznia do kwietnia 2019.

Zobacz jakie okazje czekały w poprzednich dniach:

W czwartek (22.11) Ryanair postawił na promocję tematyczną. Tylko do północy można było kupić bilety do Niemiec z 20% zniżką. Okres podróży tym razem dotyczy również miesięcy wiosennych. Taniej polecimy od grudnia do kwietnia.

Środa (21.11) dawała również możliwość zakupu biletów od 19 zł za podróż w jedną stronę. Ryanair obniżył cenę aż 250000 miejsc. Podróże, tak jak poprzedniego dnia należało zaplanować pomiędzy grudniem a lutym.

Wtorek (20.11) okazał się wyjątkowo trudny dla Ryanair. Przez większość dnia nie działała strona internetowa, więc zakup biletów był praktycznie niemożliwy. Sytuacja wróciła już do normy. Na wtorek Rynanair przygotował bilety od 19 zł na podróże od grudnia do lutego.

W poniedziałek (19.11) mogliśmy kupić bilety ze zniżką w wysokości 129 zł na podróże od kwietnia do sierpnia. Ta oferta była ważna tylko do północy.

Post Author: Milena

Dodaj komentarz