Sylwester za granicą. Gdzie pojechać? Kiedy zacząć planować?

Jeśli chcecie upolować bardzo dobrą ofertę na sylwestra za granicą to powinniście zacząć rozglądać się już teraz. Dlaczego? Ceny biletów i noclegów będą systematycznie szły w górę.  Dlatego jeśli sylwester za granicą to Wasze marzenie nie powinniście zwlekać z rezerwacją oferty. Odpowiedź na pytanie kiedy zacząć planować jest więc bardzo prosta: najlepiej już dziś! Jeśli zastanawiacie się gdzie warto pojechać to koniecznie sprawdźcie gotowe propozycje poniżej. Prościej nie będzie 🙂

Sylwester za granicą. Gdzie pojechać?

Najtańsze oferty na sylwestra za granicą znajdziemy w pobliżu Polski. Jeżeli poszukujemy opcji na budżetową podróż warto rozejrzeć się za ofertami do Kijowa, Pragi czy Berlina. Tu dwu lub trzy dniowy wyjazd z przelotami i hotelem możemy zaplanować od 300 do 600 zł za osobę. Wszystko pod warunkiem, że na zakup oferty na własną rękę zdecydujemy się szybko.  Na latamyzwarszawy.pl pojawiły się niedawno oferty na sylwestra w Budapeszcie za 347 zł.

Sprawdź wszystkie oferty na sylwestra

Sylwester za granicą
Sylwester za granicą? Berlin, Praga a może Rzym?

Jeżeli zaplanowaliście wydać na taki wyjazd trochę więcej warto zerknąć na nieco bardziej oddalone od Polski kierunki jak np. Włochy lub Hiszpania. Tu koszty wyjazdu będę trochę wyższe. Jeśli dysponujecie takim budżetem możecie na przykład zaplanować sylwestra w Wenecji.

Urlop na święta i sylwestra

W tym roku święta i sylwester ułożyły się zdecydowanie po myśli osób, które dużo i chętnie wyjeżdżają. Biorąc 4 dni urlopu możemy zaplanować aż 12 dniowy wypoczynek. To wystarczająco dużo czasu aby zaplanować fajny wyjazd. Na taką okazję przygotowały się również biura podróży. Touroperatorzy przygotowali bardzo bogatą ofertę wycieczek na czas świąt i sylwestra. Tu królują przede wszystkim kierunki gwarantujące dobrą pogodę. W ofercie znajdziecie m. in. Turcję, Tunezję, Maroko oraz bardziej egzotyczne propozycje jak Wyspy Zielonego Przylądka czy Mauritius. Dwutygodniowy wypoczynek ze śniadaniami w Turcji można zaplanować już za 1228 zł.

Post Author: Milena

Dodaj komentarz