Sylwester za granicą. Gdzie pojechać? Kiedy zacząć planować?

Jeśli chcecie upolować bardzo dobrą ofertę na sylwestra za granicą to powinniście zacząć rozglądać się już teraz. Dlaczego? Ceny biletów i noclegów będą systematycznie szły w górę.  Dlatego jeśli sylwester za granicą to Wasze marzenie nie powinniście zwlekać z rezerwacją oferty. Odpowiedź na pytanie kiedy zacząć planować jest więc bardzo prosta: najlepiej już dziś! Jeśli zastanawiacie się gdzie warto pojechać to koniecznie sprawdźcie gotowe propozycje poniżej. Prościej nie będzie 🙂

Sylwester za granicą. Gdzie pojechać?

Najtańsze oferty na sylwestra za granicą znajdziemy w pobliżu Polski. Jeżeli poszukujemy opcji na budżetową podróż warto rozejrzeć się za ofertami do Kijowa, Pragi czy Berlina. Tu dwu lub trzy dniowy wyjazd z przelotami i hotelem możemy zaplanować od 300 do 600 zł za osobę. Wszystko pod warunkiem, że na zakup oferty na własną rękę zdecydujemy się szybko.  Na latamyzwarszawy.pl pojawiły się niedawno oferty na sylwestra w Kijowie za 354 zł  oraz sylwestra w Berlinie za 542 zł.

Sprawdź wszystkie oferty na sylwestra

Sylwester za granicą
Sylwester za granicą? Berlin, Praga a może Rzym?

Jeżeli zaplanowaliście wydać na taki wyjazd trochę więcej warto zerknąć na nieco bardziej oddalone od Polski kierunki jak np. Włochy lub Hiszpania. Tu koszty wyjazdu będę trochę wyższe. Za przeloty i 3 noclegi w hotelu ze śniadaniami w Bolonii zapłacicie 707 zł.

Urlop na święta i sylwestra

W tym roku święta i sylwester ułożyły się zdecydowanie po myśli osób, które dużo i chętnie wyjeżdżają. Biorąc 3 dni urlopu możemy zaplanować aż 11 dniowy wypoczynek. To wystarczająco dużo czasu aby zaplanować fajny wyjazd. Na taką okazję przygotowały się również biura podróży. Touroperatorzy przygotowali bardzo bogatą ofertę wycieczek na czas świąt i sylwestra. Tu królują przede wszystkim kierunki gwarantujące dobrą pogodę. W ofercie znajdziecie m. in. Turcję, Tunezję, Maroko oraz bardziej egzotyczne propozycje jak Wyspy Zielonego Przylądka czy Mauritius. Tygodniowy wypoczynek ze śniadaniami w Turcji można zaplanować już za 1065 zł.

Sylwester za granicą z własnym dojazdem

Jeśli od podróży samolotu wolicie swój własny środek transportu nic nie stoi na przeszkodzie aby również zaplanować przywitanie Nowego Roku poza granicami kraju. Można to zrobić np. w Wilnie gdzie ceny są bardzo konkurencyjne. 2 noclegi w 4* hotelu o wysokim standardzie z bezpłatnym parkingiem to koszt 242 zł osoba/pobyt. Dodatkowo można się zdecydować na noclegi ze śniadaniami. Wtedy koszt pobytu jednej osoby to 291 zł.

Zarezerwuj hotel

Post Author: Milena

Dodaj komentarz