Dostałeś informację o anulowaniu lotu? Nie przejmuj się! To tylko awaria w Ryanair

Po fali strajków i różnych dziwnych zachowań zarządu firmy Ryanair irlandzki przewoźnik zalicza kolejną mega wpadkę. Od rana na stronie przewoźnika można było obserwować zniknięcie wielu zimowych tras. Złośliwi podejrzewali nawet, że Ryanair po cichu zamyka biznes. Nic bardziej mylnego! Dziwne sytuacje, które serwuje nam dziś Ryanair są wynikiem błędu. Szkoda tylko, że przez awarię nastraszyli oni wielu pasażerów.

Twój lot został anulowany

Dzisiejszego poranka na Wasze skrzynce mailowej mógł czekać email, który część pasażerów przyprawił pewnie o zawał serca. Duża grupa osób, która kupiła bilety w Ryanair otrzymała informację o… anulowaniu ich biletów. Anulacje dotyczyły m. in. polskich tras krajowych, ale również biletów do Izrael czy Jordanii. Na szczęście to nie kolejny nieśmieszny żart Ryanair a “jedynie” poważny błąd systemu.

Irlandzki przewoźnik uspokaja, że nie planuje w najbliższym czasie żadnych masowych anulacji i osoby, które otrzymały informację o anulacji odbędą swoją podróż zgodnie z planem. Jeżeli zaś chodzi o przywrócenie poprawnego działania stronie przewoźnika to zajmie to jeszcze jakiś czas. Prawdopodobnie system rezerwacji zacznie poprawnie funkcjonować dopiero wieczorem.

Post Author: Milena

Dodaj komentarz