Najdroższe hotele świata. Niektóre kosztują tyle co mieszkanie w Warszawie!

Luksus nie jedno ma imię. W tych hotelach możecie go poczuć dosłownie na każdym kroku. Spędzić noc w apartamencie, który kosztuje tyle co mieszkanie w Warszawie? Chętnych na takie atrakcje o dziwo nie brakuje a luksusowe hotele, które zobaczycie poniżej mają rezerwacje na kilkanaście miesięcy do przodu. Zobaczcie jak wyglądają najdroższe hotele świata.

Hotel Grand Resort Lagonissi: apartament Villa Royal od 50 tysięcy dolarów

  • Foto: booking.com

Pierwszy z ekskluzywnych apartamentów znajduje się na Riwierze Ateńskiej. Villa Royal dysponuje 3 sypialniami, tarasem z prywatną plażą oraz… dwoma basenami. Z apartamentu rozpościera się niezapomniany widok. Cena za dobę tego luksusu do bagatela 50 tys dolarów. Trudno się dziwić, że przy takich cenach w hotelu zatrzymują się głównie bardzo znani goście. Na prywatnej plaży Grand Resort Lagonissi widywano m. in. amerykańską piosenkarkę Selenę Gomez. Rezerwacja jest możliwa tylko na specjalne życzenie.

Hotel Grand Resort Lagonissi, Ateny, Grecja.

Hotel Four Season: apartament Ty Warner Penthouse Suite od 50 tysięcy dolarów

  • Foto: Four Seasons / materiały prasowe

Już samo umiejscowienie apartamentu Ty Warner Penthouse Suite robi wrażenie. Jest on położony na 52 drugi piętrze i otaczają go aż cztery przeszklone balkony. Apartament składa się aż z 9 pomieszczeń, a narzuty w głównej sypialni utkane są z nici z 22 karatowego złota. Jeśli to dla Was jeszcze za mało to w apartamencie Warner Penthouse Suite znajduje się prywatna biblioteka. W pakiecie otrzymujemy również szofera na wyłączność, który zawiezie nas w dowolne miejsce w Nowym Jorku pięknym Rolls Roycem Phantom To wszystko za jedyne 50 tysięcy dolarów.

Hotel Four Season, Nowy Jork, USA.

The Mark Hotel: apartament Grand Penthouse od 75 tysięcy dolarów

  • Foto: The Mark Hotel

Kolejny 5* hotel, w którym dosłownie można zostawić majątek. To najdroższy i jednocześnie największy apartament w tym zestawieniu. Jeśli zdecydujecie się zapłacić “jedynie” 75 tysięcy dolarów za noc będziecie mieli do dyspozycji ponad 1100 mkw powierzchni. Ten dwupoziomowy penthouse składa się z 5 sypialni, 6 łazienek, jadalni, biblioteki oraz… sali balowej i oranżerii. Kolację zaserwować Wam tu może sam Jean Georges Vongerichten.

The Mark Hotel, Nowy Jork, USA.

Post Author: Milena

Dodaj komentarz