Bądź spokojny o swoje podróże! Ryanair znosi opłatę za zmiany w rezerwacji na dłużej!

Dobre wieści dla osób, które chcą wyruszyć w podróż w październiku lub listopadzie. Jeśli jedyną kwestią, która stopowała Was przez dokonaniem rezerwacji była możliwość zmiany terminu podróży, to teraz nic nie stoi Wam już na przeszkodzie. Czas planować podróże bo Ryanair wprowadził bardzo dobre udogodnienie dla jesiennych podróżników!

Bezpłatna zmiana rezerwacji w Ryanair

Chociaż irlandzki przewoźnik wiele razy negatywnie zaskakiwał swoich pasażerów, tym razem przygotował miłą niespodziankę. Tanie bilety Ryanair od zawsze wiążą się z niekończącą się listą rzeczy, za które należy dopłacić – lepsze miejsca, bagaż, priorytet wejścia na pokład, a także opłata za dokonywanie modyfikacji w rezerwacji. Ten ostatni koszt odchodzi jednak, przynajmniej na razie, w niepamięć. Irlandzki przewoźnik ogłosił, że znosi opłatę za zmianę w rezerwacji.

Pasażerowie, którzy zarezerwują loty na październik lub listopad będą mogli bez dodatkowych kosztów zmienić termin lotu aż do 21 marca 2021 roku. Decyzję o zmianie będzie trzeba podjąć nie później niż na 7 dni przed planowaną podróżą.

Zdjęcie okładkowe: Stefano Garau/Shutterstock

Post Author: Milena

Dodaj komentarz