Kogo podglądać w podróży? 5 kont instapodróżników, które warto śledzić

Piękne widoki, niestandardowe miejscówki i nieustające podróże. Ci ludzie żyją by podróżować i podróżują by żyć. Przedstawiam Wam 5 inspirujących kont z tematyki podróżniczej, które warto śledzić na Instagramie.

voyage_provocateur

To instagramowe konto Marty autorki bloga voyageprovocateur.com. Zachwyca spójnością i pięknymi zdjęciami. To co mnie najbardziej zaintrygowało to fakt, że autorka praktycznie nigdy nie pokazuje na nich twarzy. To otoczenie gra na jej zdjęciach największą rolę. Voyage_provocateur śledzi na instagramie prawie 200 tysięcy użytkowników.

doyoutravel

Mnóstwo pięknych, niezwykle dopracowanych zdjęć z najdalszych zakątków świata. Bali, Kolumbia, Finlandia. Wystarczy kilka spojrzeń na te niezwykłe zdjęcia i od razu chce się ruszać w kolejną podróż. Jacka na instagramie śledzi 2,8 mln osób.

muradosmann

Jeśli jeszcze nie wiecie kim jest Murad Osmann to natychmiast musicie to nadrobić. Nawet jeżeli nie kojarzycie go z imienia i nazwiska to jestem przekonana, że kojarzycie jego twórczość. To właśnie on zapoczątkował instagramową modę na których dziewczyna prowadzi mężczyznę za rękę. Piękną kobietą, która występuje na zdjęciach Murada jest Natalia (prywatnie żona Murada – @natalyosmann). Inspiracji na tym koncie insta zdecydowanie nie brakuje.

theblondeabroad

Kolejna kobieta, która wie jak to się robi na istagramie 🙂 Świadczyć może o tym chociażby liczba obserwujących – 542 tysiące użytkowników. Na koncie tleblondeabroad znajdziecie ujęcia m.in. z Francji, Namibi czy wysp Bora Bora.

budgettraveller

Coś dla tych, którzy tak jak ja kochają podróżować za jak najmniejsze pieniądze. Budgettraveller pokazuje, że świat stoi przed nami otworem niezależnie od tego jak zasobny jest nasz portfel. U Kasha znajdziecie wiele ciekawych ujęć z mniej popularnych zakątków globu.

A na koniec…latamyzwarszawy

Moje konto stawiam oczywiście poza tym zestawieniem. Nie jestem i pewnie nigdy nie będę w stanie równać się z osobami, które przedstawiłam Wam powyżej. Jeśli jednak macie  ochotę śledzić moje podróże to serdecznie zapraszam Was do obserwowania. Ostatnio podjęłam próbę zmiany mojego konta na istagramie i obiecuję się tam pojawiać znacznie bardziej regularnie niż dotychczas 🙂

Podzielcie się w komentarzu inspiracjami. Kogo Wy podglądacie na Instagramie?

Post Author: Milena

Dodaj komentarz