Biuro podróży Itaka zawiesza wyjazdy do 31 maja

W związku z sytuacją na świecie Itaka zdecydowało o przedłużeniu zawieszenia wyjazdów aż do 31 maja 2020 roku. Wcześniej biuro podróży zawiesiło swoją działalność do 14 kwietnia. Zamknięcie granic i stale wrastająca liczba zachorowań przyczyniły się jednak do wydłużenia tego terminu. W związku z sytuacją Itaka zdecydowała się na rekompensatę dla osób, które rezerwowały w tym terminie wyjazdy.

Przedłużenie zawieszenia wyjazdów i rekompensata dla klientów

W zamieszczonym na stronie biura podróży Itaka komunikacie czytamy:

W związku z decyzją o przywróceniu granic, wstrzymaniem międzynarodowego ruchu lotniczego oraz aktualną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, informujemy o przedłużeniu zawieszenia wszystkich wyjazdów organizowanych przez Biuro Podróży ITAKA do 31 maja 2020 r.

Wszyscy Klienci, którzy mają zarezerwowany wyjazd w tym okresie zostaną powiadomieni o zawieszeniu wyjazdów przez pracowników biur sprzedaży, gdzie dokonano rezerwacji.

Dla usprawnienia dalszych procedur, prosimy o kontakt z biurami sprzedaży w celu dopełnienia niezbędnych formalności i ewentualnej konsultacji w sprawie zmiany terminu wyjazdu lub destynacji.

Biuro podroży apeluje aby klienci nie rezygnowali z zarezerwowanych wakacji. Zamiast tego daje możliwość zmiany terminu. Jeśli klient się na to zdecyduje otrzyma na poczet swojej poprzedniej rezerwacji voucher. Środki na tym bonie wakacyjnym będą stanowiły 105 procent wpłaconej przez klienta kwoty (czyli zaliczki lub całej rezerwacji).


Post Author: Milena

Dodaj komentarz