Gdzie lecieć na wakacje 2019? Mamy najciekawsze propozycje!

Dla biur podróży oraz wszystkich osób z branży rozpoczyna się właśnie najbardziej gorący okres w roku. Bo właśnie teraz wszyscy zaczynają planować urlopy. Jeśli zastanawiacie się gdzie lecieć na wakacje 2019 to ten wpis jest dla Was. Podpowiemy co wybrać jeśli chcecie nie wydać zbyt dużo pieniędzy albo wybrać mniej popularny wśród Polaków kierunek. Dziś omawiamy temat wycieczek zorganizowanych, już wkrótce wpis o organizowaniu wakacji na własną rękę.

Gdzie lecieć na wakacje 2019? – wersja niskobudżetowa

gdzie lecieć na wakacje

Jeśli Wasze wakacje determinuje przede wszystkim kwota, którą wydacie to nadal nic straconego. Spokojnie można znaleźć wiele ofert w pakiecie (przeloty +noclegi + śniadania) poniżej 1000 zł za osobę. Co więcej, za 1000 zł od osoby można też znaleźć bardzo okazyjne oferty all inclusive. Jak upolować taką wycieczkę? Przede wszystkim warto obserwować oferty last minute – im bliżej wyjazdu tym cena jest niższa. Biurom podróży zależy na dopełnieniu samolotu i są w stanie sprzedaż ostatnie miejsca w bardzo atrakcyjnych cenach. Jakie kierunki są obecne dostępne w najniższych cenach? Przede wszystkim Bułgaria, Grecja, Turcja, Egipt oraz Tunezja. W opcji na ostatnią chwilę możecie kupi wycieczkę nawet za 600 zł od osoby!

Przykładowe oferty biur podróży z wylotami od 01.06.2019 do 15.09.2019:

Z Warszawy
Bułgaria ze śniadaniami, 3* hotel, 936 zł >>>Zobacz ofertę<<<

Turcja, all inclusive, 3* hotel, 1323 zł >>>Zobacz ofertę<<<

Pozostałe miasta

Egipt z Wrocławia, all inclusive, 4 * za 1559 zł >>>Zobacz ofertę<<<
Bułgaria z Gdańska ,śniadania, 3* hotel, 877 zł >>>Zobacz ofertę<<<
Turcja z Katowic, 2 posiłki,  4* hotel, 1248 zł >>>Zobacz ofertę<<<

Gdzie szukać oszczędności?

gdzie lecieć na wakacje

Jakie zabiegi zastosować aby kupić wycieczkę najtaniej. Przede wszystkim warto poczekać na wspomniane wcześniej last minute i kupować wyjazd nawet do 1 dnia przed wylotem. Warto się również zastanowić czy koniecznie potrzebujemy korzystać z opcji all inclusive. Być może wystarczy nam wycieczka tylko ze śniadaniem albo śniadaniami i obiadokolacjami. To pozwoli na rozbudowanie wachlarza ofert dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Gdzie lecieć na wakacje 2019 jeśli chcemy wybrać modny kierunek?

gdzie lecieć na wakacje

Niektórzy przy wyborze wakacji kierują się tym, który kraj jest aktualnie modny. Jeśli to determinuje również Wasz wybór to powinniście wybrać np Grecję i wyspy takie jak Zakynthos, Santorini czy Mykonos. Kreta i Rodos, choć wciąż wyjeżdża tam wiele osób, są już trochę przereklamowane. Kierunki warte uwagi to również Malta, hiszpańska Minorka oraz Cypr. Niezmienną popularnością cieszą się również Wyspy Kanaryjskie.

Minorka 7 dni, 2* hotel, 1399 zł >>>zobacz ofertę<<<
Cypr 7 dni, 3* hotel, dwa posiłki, 1689 zł >>>zobacz ofertę<<<

Fuerteventura, 2*, 1777 zł >>>Zobacz ofertę<<<

Post Author: Milena

Dodaj komentarz