Nowa trasa LOT! Polecimy do Indii!

Na taką wiadomość czekaliśmy z utęsknieniem! LOT otwiera nowe połączenie długodystansowe. Od 17 września stolica Polski połączy się z Indiami. To kolejne bezpośrednie połączenie narodowego przewoźnika do Azji. Już za kilka miesięcy będzie można wyruszyć w podróż do Indii bez konieczności korzystania z przesiadek.

LOT poleci do Delhli

Rejsy do Delhli będą się odbywały aż 5 razy w tygodniu. Połączenie będzie obsługiwane przez Dreamlinery w wersji 787-8 i 787-9. Loty z Warszawy będą się odbywały o godzinie 22:40 we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele. W podróż z Delhli do Warszawy wyruszymy natomiast o 11:15 w poniedziałki, środy, czwartki, soboty i niedziele. Na pokładach będzie oferowane menu regionalne w stylu indyjskim.

Nowe połączenie to nie tylko dobra informacja dla pasażerów z Polski. Skorzystają z niego również inni pasażerowie z Europy. Warszawa od 17 września stanie się dodatkowym portem przesiadkowym dla podróżnych z takich miast jak Bruksela, Berlin czy Budapeszt.

Połączenie do Indii jest 6 trasą LOTu do Azji. Aktualnie możemy skorzystać m. in.z rejsów do Pekinu, Singapuru oraz  Tokio. Bilety nie są jeszcze dostępne w sprzedaży, ale możemy się ich spodziewać już jutro.

Post Author: Milena

Dodaj komentarz